Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Інтерв’ю
01.06.2010 : Киев
Опис проекту «Інтерв’ю з Вінничанином»
З другого півріччя 2010 року Товариство «Вінничани у Києві» прийняло рішення про старт нового проекту «Інтерв’ю з Вінничанином». Його ідея та концепція є продуктом власного виробництва та не має на сьогодні аналогів в інформаційному Інтернет просторі інших земляцтв України.

Мета: популяризація членів Товариства «Вінничани у Києві», а саме їх професійної діяльності, кар’єрних та особистих досягнень.

Ідея: постійна публікація на Інтернет сайті Товариства інтерв’ю членів
Товариства «Вінничани у Києві» власного авторства на цікаву та актуальну тематику, яка знайде свого читача не залежно від його причетності до діяльності нашого Товариства, чи членства в ньому.

Концепція: спеціально створена журналістська рада проекту та секретаріат готуватимуть інтерв’ю членів Товариства, які публікуватимуться на веб-сайті Товариства. Інтерв’ю готуватимуть члени журналістської ради (до складу якої входять представники Товариства пов’язані з журналістської діяльністю) та працівники секретаріату на погоджену з інтерв’юером тематику, яка стосується його професійної діяльності. Інтерв’юером може стати тільки член Товариства та тільки за власним бажанням.

Паралельно секретаріатом вестиметься робота по розповсюдженню цих матеріалів в Інтернет просторі – інтерв’ю розсилатимуться Вінницькій обласній та регіональній пресі, інформаційним ресурсам області та України, іншим зацікавленим представникам преси або громадського простору для розміщення цих матеріалів на їхніх Інтернет ресурсах.

Старт проекту – вересень 2010 р.

Проект покликаний також підвищити інформаційне наповнення сайту та зробити його ще більш пізнавальним та цікавим для будь-якого читача.
Ми націлені на його успішний старт та реалізацію. Запрошуємо до співпраці!З повагою,
Секретаріат Товариства

 Звертань: 1132
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства