Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Інтерв’ю
14.01.2013 : Винница
Юлія Підгородецька
Після телевізійного шоу «Холостяк», у другому сезоні якого глядачам особливо припала до душі 25-річна вінничанка Юлія Підгородецька, одна з мрій дівчини здійснилась. Нехай принц Френсіс Метью і не обрав її, Юля завоювала симпатії глядачів і сама для себе обрала зміни: вирішила, що займатись буде тим, що справді приносить їй душевну радість і задоволення.

Глядачам і учасникам шоу Юлія Підгородецька запам’яталась не лише своєю привабливою зовнішністю, душевною щирістю, а й життєвою позицією, заявивши на широкий загал, що не збирається до шлюбу вступати і інтимну близькість з чоловіками. Цим самим вона викликала жваву дискусію як серед конкурсанток, багато з яких почали цькувати «білу ворону», так і серед глядачів. А здивуванню самого принца не було меж. Подейкують, що саме така позиція дівчини дещо злякала Френсіса. Зате, всі були у захваті від блискучого побачення у Барселоні, на якому Юля виконала для принца пристрасну іспанську пісню та станцювала фламенко.

Саме із піснею Юля мріє пов’язати своє життя. Щоправда, закінчивши свого часу Вінницьке училище культури і мистецтв імені Леонтовича, вона продовжила навчання на факультеті журналістики Київського національного університету культури і мистецтв. Навіть трохи попрацювала за фахом журналіста.

- Але я відразу відчула, що це не моє, – розповідає Юля. – Тягне мене до вокалу. Навіть коли вже навчалась в університеті, не могла жити без музики. Спробувала на радіо працювати декілька місяців, відчула, що важко мені, душа лежить до іншого.

- Але ж можна писати про музику, поєднуючи обидві свої професії?

- Писати можна, звичайно, але я хочу творити музику, жити музикою, дихати музикою. Я завжди мріяла співати, але ще мріяла про свою вокальну студію, хотіла навчати діток співу. Після шоу почала шукала таку роботу у Києві, майже знайшла, але якраз зателефонувала знайома, яка почула, що в Будинку офіцерів у Вінниці потрібен керівник студії вокалу. Звичайно, я обрала Вінницю.

Таким чином одна з мрій Юлі почала здійснюватись: вокальна студія «Кураж», відкрита при Будинку офіцерів у Вінниці, оголосила набір слухачів. При чому запросила дівчина вчитися співу як дітей, так і дорослих.

- Ми ще проводимо набір. Поки що на прослуховування прийшло більше 60-ти бажаючих. Відібрали, звичайно ж, не всіх, але діти є дуже талановиті, з ними надзвичайно приємно працювати, відразу ж піддаються навчанню, виконують усі вправи. Є, звісно, менш обдаровані, які хочуть навчитися, але по-різному буває: наприклад, слух є, а голос не поставлений. Ми пробуємо, дивимося, проводимо пробні уроки.

- А дорослі приходили на прослуховування?

- Так. Найменшій дівчинці було 3 рочки, а найстаршій жінці – 55. Каже, що хоче навчитись співати. Точніше, спробувати навчитись. «Завжди мріяла, вдома співаю у ванній, хочу спробувати навчитись нормально співати», – казала. Заспівала мені пісню про «колхоз». «Це, каже, все що я пам’ятаю, розгубилась, не знаю, що співати».

- Як «Холостяк» змінив твоє життя?

- Мене особливо шоу не змінило, але я стала більш впевненою в собі, більше почала розбиратись в людях, зрозуміла, що не всі такі хороші, як може здатись на перший погляд. Приємно, що досі впізнають на вулицях, фотографуються. У ресторані, де я співала, якось два хлопці побились об заклад на сто доларів, чи справді я та сама Юля з «Холостяка». До мене чомусь не підійшли – офіціантку запитали. Зараз батьки приводять дітей у студію – теж впізнають.

- Може більший був би набір, якби на афіші написати, що викладач вокалу – зірка?

- Може й більший, але я вирішила, що нехай приходять ті, хто справді хоче співати, а не, скажімо, «дівчину з телевізора» побачити…

Для начальника відділу культури та організації дозвілля 60-го Будинку офіцерів міста Вінниці майора Романа Татарчука Юля Підгородецька, в першу чергу, не знаменитість, а талановита вокалістка і викладачка. Каже, талант ведучих гуртків і студій, що діють при Будинку офіцерів, – головний критерій, за якими тут підбираються кадри.

- Колись було звичною практикою, коли діти військових ходили займатися саме у Будинок офіцерів, – каже Роман Татарчук. – Але все змінюється і нині у нас вже відкрито десять гуртків, відкрилась студія вокалу, де такий чудовий молодий викладач. До нас можуть приходити не тільки маленькі діти, а й студенти, дорослі. Хто займається у нас вокалом, може безкоштовно записати свої треки на нашій студії звукозапису. Проводяться у нас звітні концерти, на яких даємо можливість дітям показати свої таланти на сцені перед публікою. Так само вони можуть виступати на міських концертах, на заходах, які проводить Командування Повітряних Сил. Нині, наприклад, вже готуємо програму до новорічних свят, будемо вітати командування Повітряних Сил із 21-ю річницею Збройних Сил України 6-го грудня.

- Які гуртки та студії у Будинку офіцерів найбільш популярні?

- Популярні гуртки танцювального напрямку: у нас навчають сучасного, бального, народного, естрадного танців. Уже, до речі, маємо чемпіонів Європи і світу із бальних танців. Хочемо зробити фотостудію, де діти зможуть навчатися фотомистецтву і плануємо відкрити театральну студію, де молодь зможе розвивати свої таланти в театральному мистецтві.

- А самі військові займаються у цих гуртках?

- Займаються, звичайно. Наприклад, працює у нас гурток танцювальної аеробіки «Зумба», особливо популярний серед дружин військових та жінок, які служать в армії. Це чимось нагадує фітнес, але ближче до латиноамериканського танцю.

Тепер конкуренцію «Зумбі» за популярністю має усі шанси скласти студія вокалу «Кураж». Особливо, коли хлопці, які служать в Повітряних Силах, дізнаються, що Юля Підгородецька досі не зустріла свого «принца»…

Сергій Маламура

 Звертань: 1281
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства