Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Привітання
20.03.2017 : Киев
Привітання
Від імені Президії «Товариства «Вінничани у Києві» прийміть найщиріші вітання з нагоди 10 – річного ювілею заснування нашої Організації!

Наше Товариство об'єднує людей різних професій і уподобань, політичних і релігійних поглядів. За весь час свого існування Земляцтво стало своєрідним містком між Вінниччиною і столицею нашої держави задля реалізації добрих справ у галузях культури, освіти, економіки й охорони здоров'я.

Тож нехай і на далі щастя, любов і достаток живуть на кожній вулиці, у кожній оселі, в кожній нашій родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду!

З повагою,
Голова Товариства Володимир Продивус

 Звертань: 597
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства