Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
29.06.2010 : Киев
На Вінниччині відбувся фестиваль академічного співу.
24-28 червня 2010 р. в селі Дмитрашківка Піщанського району Вінницької області відбувся Перший Міжнародний хоровий конкурс-фестиваль імені Павла Муравського. Саме в цьому селі 96 років тому народився віртуозний диригент й музикант, Герой України, народний артист України Павло Іванович Муравський.

Торік до 95-річчя з дня народження музичного генія на його батьківщині було відкрито Меморіальну садибу-музей, а вже цього року маестро вшанували міжнародним конкурсом його імені.

За сприяння в заснуванні та організації цього масштабного заходу наші партнери Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина» в особі його голови Сергія Татусяка отримало «Почесний диплом учасника І Міжнародного хорового конкурсу-фестивалю ім.П.І.Муравського».

У своєму вітальному слові учасникам фестивалю Сергій Татусяк зазначив:
– Долучившись до участі у даному заході, ви засвідчуєте не тільки свій професіоналізм, а й віддаєте шану нашому землякові – Павлу Муравському. Вірю, що музичне мистецтво, завдяки вашому таланту та зорієнтованості на таких Світочів, як Муравський, приноситиме людям радість і зачарування й через століття.

За словами голови Товариства, підтримка талановитих земляків-вінничан, пропагування їхнього мистецтва, збереження пам’яті про них – завжди буде пріоритетним напрямом діяльності МГО «Україна-Польща-Німеччина».

Отож, три дні поспіль кілька десятків хорових колективів з України, Росії та Польщі виборювали головний приз фестивалю та прихильність самого Павла Муравського, який особисто очолив журі конкурсу. За результатами голосування журі головний приз - Приз імені Павла Муравського одержав Кіровоградський муніципальний камерний хор під керуванням Юрія Любовича; диплом І ступеня - Уманський муніципальний хор; диплом ІІ ступеня - Народна хорова капела "Дніпро" Київського національного університету ім. Т.Шевченк, решта колективів отримали почесні дипломи учасників.

Окрім конкурсних виступів, в рамках програми фестивалю учасники також взяли участь у науково-практичній конференції «Хорова школа Муравського й розвиток традиції українського акапельного хорового співу», відвідали садибу-музей диригента, побували на його майстер-класах.

Рівень проведення фестивалю, його значимість для мистецьких кіл та громадськості загалом надихнули організаторів на інші форми вшанування таланту видатного подолянина Павла Муравського, які відбуватимуться щорічно на батьківщині маестро.Прес-служба
ВООТ «Україна–Польща–Німеччина»


 Звертань: 1042
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства