Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
29.07.2019 : Киев
10 липня 2019 року відбулася урочиста церемонія передачі повноважень координатора «Рада земляцтв областей та регіонів України»
10 липня 2019 року відбулася урочиста церемонія передачі повноважень координатора «Рада земляцтв областей та регіонів України» від земляцтва «Буковина» до земляцтва «Хмельниччина».

Голова земляцтва «Буковина» Валерій Цибух проінформував спільноту про виконану програму дій за період головування та зазначив, що під час координування Асоціацією представники Буковини намагались зробити максимум можливого, щоб познайомити представників всіх регіонів України з містом Чернівці та Чернівецькою областю, продемонстрували потужний потенціал Буковини, познайомити колег з історією та духовною спадщиною області.

Президент «Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» Віктор Ткаченко подякували Валерію Цибуху за успішне координування роботою земляцьких організацій України та висловив надію, що досвід буковинців буде плідно використаний колегами з інших регіонів України.

Голова земляцтва «Буковина» урочисто передав булаву земляцького руху – голові Хмельницького земляцтва «Хмельниччина». Каплуну Михайлу Степановичу

 Звертань: 191
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства