Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
28.05.2019 : Киев
Буковина приймає гостей
25-26 червня на теренах Чернівецької області з ознайомчим візитом перебувала делегація Асоціації земляцтв регіонів України в м.Києві. У складі делегації представлені 19 обласних земляцтв, у тому числі делегація громадської організації «Товариство "Вінничани в Києві"

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян радо зустрів поважних гостей. На його пропозицію оглядини краю учасники делегації розпочали з Глибоцького району, де саме брав свій старт Перший Буковинський фестиваль ретроавтомобілів.

З нагоди 20-ї річниці від дня створення буковинського земляцтва Іван Мунтян нагородив Валерія Цибуха - багаторічного керівника громадської організації "Земляцтво буковинців у місті Києві «Буковина», Почесною відзнакою обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Представники Асоціації земляцтва України поклали букети квітів до пам'ятника Кобзареві на Центральній площі міста. А також оглянули Новодністровську ГАЕС, побачили музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської, відвідали концерт органної музики у Вірменській церкві Святих Апостолів Петра і Павла і, звичайно, не могли оминути перлину, туристичну «мекку» – величну цитадель над Дністром Хотинську фортецю.

 Звертань: 269
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства