Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
16.04.2019 : Винница
«Дакса-Бунге-Україна» приступає до будівництва заводу на Вінниччині. Кукурудзяну продукцію експортуватимуть до ЄС та країн Близького Сходу
У с. Демківка Тростянецького району Вінницької області інвестори будуватимуть високотехнологічний завод з переробки кукурудзи на зерно та борошно, потужністю 300 тон продукції на добу. Інвестиції «Дакса-Бунге-Україна» складуть 14 млн доларів. Повний цикл виробництва планують впровадити в IV кварталі 2020 року. Реалізація проекту дозволить розвинути аграрний сектор Південно-Східного регіону області, так як співпрацюватимуть з фермерами. Буде створено 50 нових робочих місць. Нове виробництво, яке виготовляє продукцію на експорт створює додану вартість, а це надходження валютної виручки та податкові надходження до бюджету.

«Ми почали рухатись в цьому напрямку (створення виробництва у Вінницькій області – ред.) пів року тому. На даний час, проект повністю пройшов дозвільну систему. В найближчий час ми приступаємо до будівництва. Підібрали генпідрядника і бачимо, що наші плани можуть бути реалізовані в терміни і в рамках бюджету, який був закладений. Це дуже важливо. Для нас цей проект має велике значення. Компанія «Бунге» рухається в напрямку виробництва продукції з доданою вартістю. Чудово, що наші інтереси та інтереси керівництва області в цьому співпадають», - говорить генеральний директор компанії «Бунге Україна» Дмитро Горшунов.

Кукурудзяну крупу та борошно, яке виготовлятимуть у Вінницькій області експортуватимуть в Європу, Африку, до країн Близького Сходу.

«Продукція компанії буде експортуватись по всьому світу. Експорт буде йти в країни Європи, Північної Африки, на Близький Схід. Партнерство з іспанською компанією дозволить відкривати на нові експортні ринки. Важливо, що раніше, як правило, з України експортувалась сировинна продукція, а цей проект націлений на експорт продукції з доданою вартістю» - зазначає директор зі зав’язків з органами влади компанії «Бунге Україна» Олег Бігдан.

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій що цей проект є черговою сходинкою в напрямку стратегії розвитку Вінницької області, яку реалізовують протягом останніх 2 – 3 років.

«Базовим елементом цієї стратегії є формування конкурентного середовища, яке стимулювало б компанії, які хочуть вести чесний бізнес, інвестувати, створювати робочі місця, розвиватись, опановувати нові ринки збуту, а найголовніше, розвивати регіон. Південно-Східна частина Вінницької області достатньо конкурентна. Там реалізуються низка потужних проектів. Найближчих 20-30 років ця частина області буде точкою економічного зростання.

Ми підійшли до межі, коли повинні стимулювати виробництва, які продукують додану вартість на теренах Вінницької області. Бо додана вартість дає можливість поповнювати державний бюджет, залучати валютну виручку. Хочу подякувати керівництву компанії «Бунге-України» за їх рішення», - сказав Валерій Коровій та додав, що не одними виборами сьогодні живе українське суспільство.

 Звертань: 261
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства