Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
14.02.2019 : Киев
День закоханих
За часів моєї юності такого свята не було. Взагалі якось не прийнято було говорити про свої почуття в якийсь окремий день. На державному рівні активно просували дружбу між народами, країнами. Любити чиновники більше радили партію.

Для мене особисто сьогоднішній день лише привід згадати про те, що куди б ми не йшли, завжди приємно йти з тією людиною, хто тебе любить і підтримує при будь-якій погоді. Як приємно і те, що любов в нашій країні ще не обклали ніякими податками, митами і акцизами.

Кохайте та будьте коханими.

Володимир Продивус

 Звертань: 229
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства