Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
22.11.2018 : Киев
24 листопада в Україні пройдуть 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років.
24 листопада в Україні пройдуть 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років. У цей період в результаті штучного голоду загинуло більше 7 мільйонів українців. Траурний день супроводжується заходами, спрямованими на освітлення події і прояву національної скорботи, вшанування пам'яті жертв.

Щорічно в четверту суботу листопада в 16:00 проводиться пам'ятна хвилина мовчання на честь загиблих під час Голодомору в 1932-1933 роках. При цьому в рамках всеукраїнської акції "Запали свічку" у багатьох будинках біля вікон встановлюються вогники.

Запалювання свічок – традиційний спосіб вираження поваги і вшанування. У річницю події їх запалюють на центральних площах міста, біля пам'ятників жертвам Голодомору та в храмах. В останніх відбуватимуться поминальні панахиди.

Також будуть проведені жалобні заходи у Залі пам'яті Національного музею "Меморіал жертв Голодомору", у яких візьмуть участь і представники органів державної влади, місцевого самоврядування, громадськості, духовенства та іноземних гостей.

До 85-ї річниці трагічних подій Голодомору 1932-1933 років будуть проходити різноманітні просвітницькі заходи. Заплановані уроки пам'яті, конференції, реквієми, зустрічі за круглим столом, конкурси наукових і творчих робіт, перегляди художніх і документальних фільмів. У школах організовані екскурсії до Національного музею "Меморіал жертв голодоморів".

Крім того, пройде виставка архівних документів "До Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні" в Державному архіві м. Києва. А в міських та районних бібліотеках можна побачити книжкові виставки і позначити інформаційні години, години-реквієми та літературні читання.

Джерело: ukranews.com

 Звертань: 362
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства