Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
16.10.2018 : Киев
Науковці ВНАУ перемогли зі стартапом у Копенгагені
12 жовтня у Копенгагені (Данія) відбувся фінал University Startup World Cup-2018 (USWC-18). Протягом тижня університетські стартапи із 40 країн світу змагались у майстерності підприємницької діяльності молодих науковців.

70 найкращих університетів з усього світу протягом тижня у Копенгагені, змагалися в різних номінаціях: кращий cпіч, представлення стартапу, приз глядацьких симпатій.

Стартап Вінницького національного аграрного університету «Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material» здобув перемогу у номінації «Social Media Award». Окрім того, винахід молодих науковців ВНАУ зацікавив експертів із венчурного капіталу, організаторів, зокрема такі компанії як - Bayer, Foss, AWAPATENT, Arla та інші.

Під час голосування, організованого в рамках змагання, проект підтримали більш як 17 000 глядачів з усього світу.

USWC створена Venture Cup, датськими громадськими організаціями, які мають 18-річний досвід проведення стартапів у змаганнях між датськими університетами. Ціль USWC – створити платформу для розвитку, обміну думками, науковими дослідження і їх впровадженнями у бізнес, а також залученням талановитих молодих науковців до сфери бізнесу. Вони фокусуються на підприємницькій діяльності, як на практичній дисципліні і залучають учасників до мережі досвідчених підприємців та бізнесменів, які надають фінансову підтримку та лідерство стартапів.

Джерело: http://www.vinnitsa.info

 Звертань: 324
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства