Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
19.09.2018 : Киев
НА ЗЕМЛІ КОЗАЦЬКІЙ
Делегація "Товариства "Вінничани у Києві" на чолі з Галиною Петрівною Озаренчук разом з представниками інших земляцтв взяла участь у ознайомчий поїздці до Умані. Ця поїздка відбулась в рамках координаторства Черкаського земляцтва «Шевченків край» у м. Києві.

На кордоні делегацію запашним короваєм зустріли керівники Уманщини, які запропонували розпочати знайомство з огляду всесвітньо відомого рукотворного Національного дендрологічного парку «Софі́ївка», об’єкту природо-заповідного фонду та історико-культурної спадщини України. Відвідувачі мали нагоду поринути у світ історичних знахідок і легенд про створення парку, міфічних образів, витворів садово-паркового мистецтва. Гості полишали дендропарк під супровід уманських музик.

Потім побували у Родниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені
Т.Г. Шевченка — інноваційного навчального закладу району. Сільська школа неподалік Умані приваблює облаштованою територією та сяючим виглядом. А чого варті класи і кабінети з інтерактивними дошками та мультимедійною технікою! Особлива гордість школи — новий клас інформатики та конструктор Лего, з яким можуть працювати діти різного віку. Директор школи Олександра Слупіцька розповідає, що колективу дуже хотілося створити такі умови для школярів, аби вони з любов’ю приходили сюди і вчилися берегти своє, рідне. На навчання до школи потяглися не лише місцеві діти, а й уманські. Музей-світлиця народознавства, нові підручники, парти, зошити, дешеве харчування — всього не перелічити. І все це зроблене за сприяння та допомоги директора КСП «Родниківка» Сергія Войченка, сільського голови Руслана Яремчука та інших.

Далі ми познайомилися з селом Берестівець – перлинкою Уманщини – взірцем для всієї Черкащини, з елементами європейських стандартів. Сільський староста Галина Панасюк розповіла, що до Дня незалежності урочисто відкрили новий стадіон з критими трибунами і живою травою, про парк у центрі села з фонтаном та квітучими клумбами й вазонами, про плани на майбутнє. Виявляється, і тут є меценати, для яких батьківщина починається зі свого оновленого села, освітленої і упорядкованої вулиці, очищеного та зарибленого ставка. Особливу увагу розвитку села приділяє депутат Паланської ОТГ, меценат, директор ТОВ “Берестівець” Василь Чекаленко.

Окрім того, членам групи вдалося виділити час для того, щоб відвідати в Умані квартал, де знаходиться місце поховання раббі Нахмана, якого брацлавські хасиди почитають як святого. А ще на шляху до Умані учасники поїздки відвідали музей мотоциклетної техніки минулих років, розташований у комплексі «Застава».

В поїздці подорожніх супроводжували керівник Уманської РДА Євген Данченко, голова райради Оксана Супрунець та директор «Софіївки» Іван Косенко відповідно до об’єктів перебування, щиро ділилися таємницями господарювання у нинішніх непростих умовах та планами на майбутнє.

Учасники поїздки отримали багато позитивних емоцій та вражень, відчули дружню і щиру атмосферу спілкування, а гарні фото залишаться на згадку про подорож.

Леонід ГРУШЕВИЙ

 Звертань: 497
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства