Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
06.09.2018 : Киев
Вінниці 655 років: на гостей чекає фест симфонічної музики та багато локацій
У цю суботу, 8 вересня 2018 року, о 14:00 на майдані Незалежності розпочнеться урочиста церемонія відкриття свята. Любителі класики зможуть насолодитись виступами симфонічних оркестрів. Протягом дня ця площа буде наповнена різними локаціями. Тут можна буде зробити цікаві світлини.

З 15:00 до 18:30 на майдані Незалежності в рамках Фестивалю симфонічних оркестрів України на сцену вийдуть народна артистка України Ольга Чубарева та народний артист України Анатолій Кочерга. Також виступатимуть артисти симфонічного оркестру Вінницької філармонії ім. М. Леонтовича та симфонічного оркестру Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка. У рамках фестивалю свою творчість продемонструє симфонічний оркестр Хмельницької області філармонії.

На майдані Незалежності, біля фонтану «Мушля» діятиме іменинна локація. Тут буде встановлено величезний торт, який слугуватиме фотоінсталяцією та розгорнеться локація мильних бульбашок та аніматорів. Гості також зможуть залишати свої вітання у Великій книзі побажань рідному місту.

Ще однією родзинкою майдану Незалежності цього дня стане шестиметровий вишитий герб міста Вінниці, квіткові композиції, об’ємні інсталяції.

Також на майдані Незалежності діятиме виставка «Тільки Богові і Батьківщині свої ключі віддаватиме: історія символіки Вінниці». Також вперше в історії Вінниці публічно демонструватимуться городянам клейноди міського голови – коллар та ключ від міста.

Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Podii/vinnitsi-655-rokiv-na-gostey-chekae-fest-simfonichnoyi-muziki-ta-bagat-10720275.html

 Звертань: 415
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства