Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
26.07.2018 : Киев
Вінничани передають естафету
Час швидко минає. Ось і добігла до кінця каденція координаторства Вінничан.

За цей час ми намагались ознайомити земляцтва областей України з історико-культурною спадщиною, пам’ятками архітектури та досягненнями Подільського краю. З цією метою в червні відбулась дводенна ознайомлювальна поїздка керівників земляцтв на Вінниччину.

Затверджений план роботи нашого координаторства ми виконали. Організували і провели ряд заходів – це і концерт солістки національної опери України, і відвідини, керівниками земляцтв, театру ім. Івана Франка, провели Толоку в Національному музеї народної архітектури та побуту в Пирогові. Разом з Черкаським земляцтвом в парку ім. Тараса Шевченка проведена акція «Вшануймо Шевченкове слово», тощо.

За ініціативи голови Товариства Володимира Степановича Продивуса почато роботу по поверненню в Україну цінностей вивезених нацистами під час другої світової війни, зокрема повернення ікони святого Миколи Мокрого – першої чудотворної ікони Русі.

З великою вдячністю хочу подякувати всім хто був причетний до роботи Товариства.

18 липня ц.р. у Патріаршому кафедральному соборі св. Володимира за участю архієпископа Чернігівського і Ніжинського, керівника Інформаційного відділу Київської патріархії, секретаря Священного Синоду УПЦ КП Євстратія (Зоря) відбулася передача координаторства Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» від Товариства «Вінничани у Києві» до Черкаського земляцтва «Шевченків край».

На згадку про наше головування від імені Товариства «Вінничани в Києві» Володимир Степанович Продивус подарував Асоціації земляцьких організацій скриньку для зберігання булави та клейнодів координаторства, яку на замовлення Володимира Степановича виконали Вінницькі майстри

Більше фото на нашій сторінці в фейсбуці
https://www.facebook.com/groups/139272776110988/
 Звертань: 555
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства