Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
18.06.2018 : Киев
Звернення Голови Товариства до Президента України
Україна – країна багата не лише своїми людьми, але й духовністю. На жаль, багато святинь були втрачені під час численних воєн, що прокочувались нашою країною. У тому числі й образ святого Миколи Мокрого, який майже тисячоліття оберігав нашу землю. Під час нацистської окупації у 1943 році його було вивезено з Собору святої Софії спочатку до Німеччини, а потім до США.

Уславлена ікона святого Миколи Мокрого є першим відомим чудотворним образом Русі. Згідно давньому переказу, в кінці ХІ ст., за князювання Всеволода Ярославича, ікона сотворила чудо – в Софійському соборі. Біля ікони було знайдено живим немовля, котре потонуло у Дніпрі. Воно лежало у мокрих пелюшках, а по іконі струменіла вода. "Чудо про немовля в Києві" користувалося великою популярністю.

Сьогодні я, як координатор Асоціації «Рада земляцтв областей та регіонів України», звернувся до Президента України з проханням сприяти, перевести з громадського в державну ініціативу щодо повернення культурних та духовних цінностей в Україну. Коли Україна потерпає від агресії, коли український народ потребує захисту й позбавлення від нав'язаної йому війни, ця древня святиня має стати оберегом нашої Батьківщини. Урочисте повернення священної реліквії, яка належить всьому українському народові, зі США до найголовнішого сакрального осередку України - Софійського собору має стати подією цього століття, як для нашої держави, так і для народу США, який підтримує нашу боротьбу за мир та незалежність.

Володимир Продивус

 Звертань: 355
Додатки

Лист-звернення 2
Лист-звернення 1

Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства