Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
14.05.2018 : Киев
У травні Вінниця прийматиме “Чілдрен кінофест”
В Україні вже п’ятий рік поспіль відбуватиметься фестиваль “Чілдрен кінофест”. У Вінниці потрапити на покази можна буде протягом 10 днів у кінотеатрі “Родина”.

“Чілдрен кінофест” відбуватиметься в 21 місті України. Минулого року цей фестиваль відвідали близько 40 тисяч глядачів.

Проект було засновано в 2014 році, його суть полягає у знайомстві українських дітей та підлітків з найновішими європейськими стрічками і світовою класикою. Цьогоріч він розпочнеться з показу стрічки “Земля: Один вражаючий день” від британської студії ВВС. Українське кіновиробництво буде представлене фільмом “Сторожова застава”. Його прем’єра відбулась минулого року, з тих пір стрічка встигла стати одним з лідерів вітчизняного прокату (касові збори понад 19 мільйонів гривень).

Своє 30-річчя цього року відзначає анімаційний фільм “Острів скарбів” режисера Давида Черкаського. Його показ стане спеціальною подією фестивалю.

Загалом до програми “Чілдрен кінофесту” увійшло дев’ять фільмів для аудиторії віком від чотирьох років. Окрім вищезгаданих стрічок там буде представлено два фільми з юнацького конкурсу Берлінського кінофестивалю Generation (“Сів заблукала уві сні”, “Маленька гавань”) французька анімаційна стрічка “Великий злий лис та інші історії”, британський фентезі-фільм “Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу”, угорська анімація “Історії з озера” та німецька комедія “Лотте і Луїза: витівки близнят”. Ще один день буде присвячено короткометражкам, які є фіналістами конкурсу дитячих фільмів.

Покази фільмів відбуватимуться щоденно з 25 травня по 3 червня. Реєстрація на безкоштовні покази розпочинається з 20 травня (запит на пошту childfilmfest@gmail.com або за телефоном 063 190 28 81). Половину місць в кінотеатрах планується виділити для організованих груп глядачів із соціально незахищених верств населення.

Джерело: https://vezha.vn.ua

 Звертань: 358
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства