Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
24.04.2018 : Киев
День довкілля, Толока в Пирогові
Щороку, в третю суботу квітня, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи.

Вже десятий рік поспіль "Товариство "Вінничани у Києві" відзначає це свято упорядкуванням вінницької садиби у Національному музеї народної архітектури та побуту України, що в селі Пирогові, а цього річ – ми координатори в Асоціації земляцьких організацій областей України та відповідали за весь захід. Отже, сценарій проведення заходу був проговорений на засіданні робочої групи, яку очолює Володимир Степанович Продивус.

Все, як і завжди, було здорово, весело і з натхненням. Чудовий суботній ранок. Представники майже усіх земляцтв зібралися на толоку. Роботи було вдосталь для усіх, адже треба було: вигребти траву та листя в саду і знести у визначене місце; обрізати фруктові дерева та кущі; обкопати та побілити дерева тощо.
А після роботи земляцькі товариства зібрались за спільним столом. Донеччани привезли великий каравай, який випекли в Маріуполі спеціально для цього свята та розділили між всіма земляцтвами. Спілкувались, співали та насолоджувались смаколиками.

Після обіду настав час екскурсії та огляду експонатів музею, також були обговорені нагальні потреби вінницьких хаток.

Чудова погода додала святкового настрою, а вінничан, директорка Музею Оксана Теодозійовна Старак-Повякель, запросила відвідати скансен (музей під відкритим небом, музей-село) на наступні вихідні, пообіцявши цікаву розважальну програму.

Велика подяка всім активістам земляцтва та друзям, хто долучився до нашої щорічної весняної толоки і зробив маленький внесок у збереження історичної спадщини України. Особливо хочемо відмітити наших активістів, які не тільки беруть участь в усіх толоках, а й допомагають в організації – Озаренчук Галину Петрівну, Рандюка Анатолія Васильовича, Мазурчук Галину Павлівну.

 Звертань: 361
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства