Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
11.04.2018 : Киев
До Книги рекордів України потрапила міська школа Бершаді №1
Книга рекордів України поповнилася першим в історії Бершаді, що на Вінниччині, досягненням.

Наймення йому – «Найбільша демонстрація книг, присвячених життю та творчості Тараса Шевченка, які презентовані компактно у міській загальноосвітній школі». Левова частина книжної «колекції» — невмирущі «Кобзарі». Загальна кількість експонатів – 801.

Автор проекту — Богдан Фединчук, учитель української мови та літератури Бершадської ЗОШ I-III ступенів № 1.

Як зізнавалися молоді люди, котрі разом зі своїми наставниками та батьками долучилися до встановлення рекорду, це була чудова нагода не тільки потримати «Кобзар» у своїх руках, а й перечитати поеми та вірші Шевченка на паперових носіях.

Дипломи Книги рекордів України вручені автору проекту Богдану Фединчуку, відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА; Бершадській ЗОШ I-III ступенів № 1. Нагороди вручав уповноважений Національного проекту «Книга рекордів України», член Спілки журналістів України, поет-шевченкознавець Віктор Цимбал.

Під час реєстрації рекорду «Найбільша демонстрація книг, присвячених життю та творчості Тараса Шевченка, які презентовані компактно у міській загальноосвітній школі» вдалося дізнатися про такі подробиці: загальна кількість лише колекційних «Кобзарів» склала 642 книги; загальна площа колекційних книг, розташованих у формі серця, зайняла 25 квадратних метрів; найстаріший «Кобзар» у колекції — 1949 року видання; наймолодший «Кобзар» — 2016 року видання; найважчий «Кобзар» у колекції — 1325 грамів; найлегший — 125 грамів; найбільший за розміром «Кобзар» виявився 34 сантиметри у висоту та 28 см у ширину і найменший, відповідно, – 5 та 4 сантиметри.

ДЖЕРЕЛО: http://33kanal.com
Сергій Вознюк

 Звертань: 328
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства