Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
20.12.2009 : Винница
Президент надав Вінницькому державному аграрному університету статус Національного
Про це Глава держави повідомив сьогодні на зустрічі зі студентами та викладацьким колективом Вінницького державного аграрного університету.«За ті зусилля в навчальному процесі, які були зроблені у вашому Університеті, за ту блискучу роботу з виховання фахівців у сфері аграрної науки, аграрної економіки і аграрного сектора як такого, мені приємно повідомити, що сьогодні своїм Указом я надав Вінницькому аграрному університету статус Національного», – сказав В.Ющенко.

Відповідний Указ Президента оголосила на зустрічі Заступник Глави Секретаріату Президента України – Представник Президента України у Конституційному Суді України М.Ставнійчук.

Також, у с.Селище Тиврівського району Вінниччини Президент України Віктор Ющенко відвідав дитячі будинки сімейного типу родин Ковалів та Юрчаків, які виховують відповідно 11 та 7 дітей.

В. Ющенко поспілкувався з родинами, оглянув їхні будинки та вручив дітям подарунки до Дня Святого Миколая - комп'ютери та солодощі.

Глава держави наголосив, що турбота про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - серед пріоритетів його політики.

Він висловив переконання, що сімейне виховання та турбота про своїх дітей – це традиційні сімейні цінності української нації.

Довідка.
Сергій та Ольга Юрчаки виховують двох рідних та п’ятьох усиновлених дітей віком від 4 до 18-ти років. Подружжя Ковалів виховує двох рідних та дев’ятьох прийомних дітей віком від 5 до 14 років.Джерело: Головне управління з питань внутрішньої політики у справах засобів масової інформації та зв`язків з громадськістю

 Звертань: 1177
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства