Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
07.12.2009 : Винница
Голосуємо за нашу землячку Наталію Добринську!
Організатори конкурсу „Міс спорт Україна - 2009” вважають що „на думку багатьох найкрасивішими українками є саме спортсменки або екс-спортсменки, які стають відомими телеведучими , моделями та зірками...”. Серед учасниць є і вінничанка, олімпійська чемпіонка із семиборства Наталя Добринська.

Голосування відбувається в два етапи. З 1 до 30 грудня віддати свій голос можна на сайті http://missport.com.ua. Щиро закликаємо всіх небайдужих підтримати нашу славну землячку, зокрема і члена Товариства "Вінничани у Києві"!

„Народним голосуванням” у другий тур перейдуть п’ять кращих спортсменок, а ще п’ятьох обере журі. Приймається лише один голос з однієї IP – адреси. А з 31 грудня до 10 січня фіналісток оцінюватимуть по десятибальній системі.

- Я приймаю участь у цьому конкурсі аби ще й в такий спосіб пропагувати спорт та здоровий спосіб життя, - каже Наталя Добринська. – А оскільки участь у ньому заочна, вона не відволікає мене від тренувань.

На сайті вже розміщено фотографії 18 спортсменок, які вирішили підкорити ще один олімп у своєму житті – естетичний.

Джерело: Газета "МІСТО"

 Звертань: 1171
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства