Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
27.11.2009 : Винница
До популяризації здорового способу життя серед дітей вінницька влада залучила відомих спортсменів.
У Вінниці стартувала акція «Ти вартий кращого» - зустрічі школярів із вінницькими спортсменами, які стали відомі в усьому світі.

26 листопада дві школи (ЗОШ №4 та №7) відвідали інтерконтинентальний чемпіон з боксу за версією WBA В'ячеслав Узєлков та олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Наталія Добринська.

Перед цим наші земляки, зірки українського спорту, провели спільну прес-конференцію із міським головою Володимиром Гройсманом, присвячену розвитку спорту у місті та популяризації здорового способу життя. Наталя Добринська вважає, що спортом повинні займатись усі. «Дуже важливо, аби батьки водили своїх дітей у спортклуби та на секції, щоб приділяли цьому велику увагу, адже люди, які займаються спортом, тренують не тільки тіло, у них загартовується і характер». - каже олімпійська чемпіонка.

В'ячеслав Узєлков розповів, що коли він розпочинав займатись боксом, то зали не були оснащені як сьогодні і йому дуже приємно, що міська влада приділяє багато уваги фізичному розвитку підростаючого покоління. В'ячеслав вважає, що їх приклад, простих вінничан, які «вибились в люди», гарний стимул для дітей займатись спортом і досягати вершин.

За останні три роки у Вінниці проведено цілий ряд заходів по підтримці і розвитку спорту. Голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський розповідає, що видатки з міського бюджету на спорт протягом цього часу збільшились удвічі. Держава щороку виділяє на спортивну галузь міста 2,5 млн. грн. У той час, коли лише на зарплати тренерам потрібно 5 млн. грн. Практично все фінансове навантаження на розвиток фізичної культури і спорту бере на себе міський бюджет. Окрім того, що ремонтуються муніципальні спортивні школи, протягом року у місті проводяться різного рівня змагання та різні акції, спрямовані на популяризацію здорового способу життя.

Міський голова Володимир Гройсман розповідає, що сьогодні опрацьовується ідея будівництва у місті «Палацу спорту», шукаються можливі шляхи втіленні її у життя. У Вінниці в рамках державної Програми планується спорудження Льодового палацу на території парку Дружби народів. Під його будівництво вже виділено ділянку розміром 2,2 га. «Ми хочемо на тій території побудувати не тільки льодовий каток, а й муніципальний зал для ігрових видів спорту. Крім цього ми зможемо побудувати там сучасний спортивний басейн. Це буде повноцінний спортивний комплекс із необхідною інфраструктурою та паркувальними місцями.» - повідомив Володимир Гройсман.


Джерело iнформацiї : Управління у справах ЗМІ міської ради.

 Звертань: 1345
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства