Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
25.11.2009 : Винница
Учні Вінниччини демонструють свої таланти.
За ініціативою управління освіти і науки облдержадміністрації, у приміщенні Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників розпочала роботу постійно діюча виставка-конкурс «Творчість учнів Вінниччини».

Виставка проводиться за двома основними розділами:

- образотворче мистецтво: графіка; живопис; батік;

- декоративно-ужиткове мистецтво: художнє різьблення по дереву; гончарство та художня кераміка; художнє плетіння, ткацтво; в'язання спицями, гачком; витинання; художня вишивка; народна лялька; м'яка іграшка; писанкарство; вироби з тіста; вироби з шкіри; декоративний розпис, народний живопис; бісероплетіння; паперова пластика та орігамі; вироби з соломи; ізонитка; лозоплетіння; вироби з природних матеріалів;

Перша експозиція виставки «Квіти Поділля» відкрилася ще у жовтні поточного року. В заході взяли участь позашкільні навчальні заклади Бершадського, Гайсинського, Жмеринського, Калинівського, Крижопільського, Літинського, Немирівського, Томашпільського, Шаргородського районів, Вінницька обласна станція юних натуралістів, Вінницький обласний центр технічної творчості, Вінницький палац дітей та юнацтва, міст Жмеринки та Хмільника.

«Виставка була запланована як презентація творчих здобутків позашкільників і має на меті забезпечення реалізацію мистецьких задумів та фантазій школярів, - розповідає начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк. – Такі заходи сприяють, насамперед, художньо-естетичному вихованню нашої молоді, пробудженню в неї поваги та цікавості до національної культурної спадщини».

Експозиція «Квіти Поділля» триватиме до 20 грудня 2009 року. Підбиття підсумків та нагородження переможців планується на 23 грудня 2009 року в приміщенні Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

У наступній експозиції виставки візьмуть участь вихованці шкіл-інтернатів Вінницької області.


Джерело iнформацiї: Прес-центр Вінницької ОДА

 Звертань: 1628
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства