Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
23.11.2009 : Винница
На Вінниччині проходить Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху
Саме з цього питання 23 листопада відбулася прес-конференція організаторів заходів, що проходитимуть у Вінниці до тижня безпеки дорожнього руху.
За даними статистики щорічно в світі на дорогах гине близько 1,3 млн. чоловік, зазначив представник асоціації безпеки дорожнього руху Андрій Бруй. Невтішна ситуація останнім часом і в Україні. Нажаль, згідно статистики ДАІ МВС України за останні 5 років в результаті ДТП загинуло 39 тисяч осіб і майже 313 тисяч було травмовано.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я до 2020 року травматизм внаслідок ДТП може стати третьою головною причиною смертності. Крім того, згідно даних ООН дорожні аварії являються у всьому світі другою по величині причиною смертності серед молодих людей у віці 25-29 років і третьою – у віці 30-45 років.

Саме ці страшні цифри спонукали організаторів заходів привернути увагу громадськості до проблеми. Основний захід в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху проходитиме в ТЦ «Мегамолл» повідомив журналістів керівник постановчої студії «Блюзмобіль» і головний організатор акції Юрій Пюро. «Захід має привернути увагу не тільки водіїв, а й інших учасників дорожнього руху, в тому числі і пішоходів» - зазначив Юрій Пюро.

«У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху в областях України проводиться ряд конференцій, форумів, круглих столів, робочих зустрічей, на яких всебічно обговорюється проблема безпеки дорожнього руху; проводяться автопробіги, автовиставки, а також благодійні концерти, акції, конкурси й інші заходи, присвячені темі безпеки на дорогах.» - повідомили журналістів організатори заходів.


Для довідки:
Назва: Захід в підтримку Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху
Дата: 5 грудня, субота
Місце: площа біля Мегамоллу
Час: близько 13:00
Організатори: автомобільний журнал «Поехали!», установча студія «Блюзмобіль»
Програма заходу:
11:00 – Збір автоклубів міста: близько 30 – 40 автомобілів з наклейками тижня безпеки дорожнього руху, прапорами та іншою символікою клубів. Виїзд колони в супроводі ДАІ від Мегамоллу.
12:00-13:00 – Урочистий проїзд колони по місту з приверненням уваги оточуючих. Повернення колони до Мегамоллу.
12:00-13:00 – Прес-конференція для представників преси.
13:00 – Поява та впорядковане розташування учасників колони по периметру території.
13:00 – Початок заходу.
13:30-15:30 – Конкурси з призами від партнерів заходу та Льодової арени. Конкурси для публіки, міжклубні змагання.
13:30-15:30 – Експозиція автомобілів від Вінничини-Авто, автоклубів, тюнінгованих авто.
15:30 – Закінчення заходу на площі перед Мегамоллом. Запрошення всіх присутніх до акції Мегапокупка, або до Льодової арени.

Впродовж дня в холі Мегамоллу проходить виставка творчих дитячих робіт на тему безпеки дорожнього руху. Роботи представлені за результатами спеціального конкурсу, який протягом тижня попередньо проводився у школах міста.

Джерело: Головне управління з питань внутрішньої політики у справах засобів масової інформації та зв`язків з громадськістю

 Звертань: 1270
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства