Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
17.11.2009 : Винница
Анджей Сломський став в. о. керівника Генерального Консульства Польщі у Вінниці
Днями консула Республіки Польща в Україні Анджея Сломського було призначено в. о. керівника Генерального польського Консульства у Вінниці.

Вінничани з нетерпінням очікують відкриття польського Консульства. Про це 16 листопада на робочій зустрічі із Анджеєм Сломським говорив Вінницький міський голова Володимир Гройсман. І чекати залишилось недовго. Угода про оренду приміщення у приміщенні торгово-офісного центру «Магіцентр», яка була підписана місяць тому, передбачає 110 днів (з моменту підписання) на завершення усіх робіт по облаштуванню Генерального Консульства Республіки Польща в Україні. Консульство займатиме цілий поверх. Володимир Гройсман запевнив, що жодних підстав для порушення цих термінів немає, і роботи будуть завершені вчасно: «Наше місто і Польщу поєднують давні партнерські стосунки. Разом із нашим польськими друзями ми робимо ще один крок до перетворення Вінниці у сучасне європейське місто».

Учасники зустрічі обговорили деталі роботи консульства. На думку польської сторони, консульство у Вінниці щодня зможе видавати досить велику кількість віз. Тим більше, що позаяк Польща є членом Європейського Союзу, - візи видаватимуться і до інших країн Шенгенської зони. Очікується також, що послугами Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці користуватимуться і мешканці сусідніх із Вінниччиною областей.

Джерело iнформацiї: Управління у справах ЗМІ Вінницької міської ради

 Звертань: 1190
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства