Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
11.11.2009 : Винница
Вінничанин виборов перемогу на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу
9 листопада 2009 року голова комітету з питань фізичної культури і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський привітав з перемогою на Чемпіонаті Світу 2009 з кікбоксингу вінничанина В'ячеслава Отеранського.

В'ячеслав Отеранський виборов золоту і бронзову медалі на Чемпіонаті Світу 2009 з кікбоксингу за версією WKA, який проходив з 27 жовтня по 3 листопада у місті Уельва (Іспанія).

«Всього у Чемпіонаті взяли участь більше 2 тисяч спортсменів. Я вдруге побував на змаганнях такого рівня. Найсильнішими суперниками виявилися кікбоксери з Німеччини, Шотландії та Канади, - розповів 37-річний В'ячеслав Отеранський під час прес-конференції у комітеті з питань фізичної культури і спорту. - Взагалі проводити бої було нелегко, адже суперники були на 10-15 років молодші. Загалом у Чемпіонаті Світу в Іспанії виступали 7 спортсменів з України, їхній загальний доробок виявився надзвичайно вдалим - 8 призових місць», - зазначив В'ячеслав Отеранський.

Довідка:
Кікбо́ксинг - вид спорту, в якому сполучаються техніка і правила боксу з прийомами східних єдиноборств (удари ногами, підсічки, кидки тощо). Народився у США, оскільки безконтактні поєдинки не влаштовували глядачів, що прагли сильніших вражень, а також самих спортсменів, що бажали випробувати свої сили у більш реальному бою. До того ж правила кікбоксингу дозволили брати участь в поєдинках спортсменам різних напрямків - каратистам, тайським боксерам тощо.
Джерело iнформацiїУправління у справах ЗМІ міської ради

 Звертань: 1295
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства