Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
15.11.2009 : Винница
У БАЛАНІВЦІ ВИВЧАТИМУТЬ ІСТОРІЮ СЕЛА
Баланівка буде першим селом в Україні, де детально вивчатиметься його історія відповідно до загальнодержавного проекту «Україна – історія великого народу».

Про це потурбувався вихідець з цього села, заступник голови Товариства "Вінничани у Києві", керівник Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» Сергій Пилипович Татусяк, який днями завітав у Баланівку разом з науковцями з Києва: колишнім депутатом Верховної Ради України кількох скликань, президентом благодійного фонду «Схід-Захід разом» В.О. Зубановим та істориком О.О. Григор’євою.

На зустріч з ними зібралися сільський голова А.С. Балан з депутатами та активом села. Відбулося перше засідання організаційної ради, керівником якої обрано завідуючу сільським музеєм Н.В. Коритну.

До всіх жителів села, вихідців із нього, тих, хто певний час там проживав, звернулись з проханням подати до організаційної ради копії старих родинних фотографій, розповіді про своїх рідних, копії документів про нагородження тощо. Будь-які матеріали з біографії людей, діяльності установ та організацій будуть доречні.

У книзі, яка буде підготовлена, передбачено відображення історії села від найдавніших часів до сьогодення. Сюди ввійдуть матеріали майже про кожну родину села. Про це повідомив член організаційної ради Григорій Погончик.

 Звертань: 1263
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства