Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
30.10.2009 : Винница
У Вінниці в рамках святкування 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників урочисто відкрився відремонтований 60-й Будинок офіцерів Повітряних Сил Збройних Сил України
У Вінниці в рамках святкування 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників відбулася церемонія відкриття 60-го Будинку офіцерів Повітряних Сил Збройних Сил України, який після проведення капітального ремонту та реставрації став справжнім центром культурного осередку не тільки для військових місцевого гарнізону, а й для всіх мешканців міста та області.
До проведення ремонтних робіт, оплати та закупівлі необхідних матеріалів долучилися керівництво міської та обласної влади, підприємці Вінниці та інших регіонів України.

Під час церемонії відкриття 60-го Будинку офіцерів особливі слова вдячності за надану суттєву допомогу пролунали на адресу голови Вінницької обласної державної адміністрації Олександра Домбровського, голови Вінницької обласної ради Григорія Заболотного, голови міської ради Володимира Гройсмана, начальника Департаменту виконання покарань у Вінницькій області генерал-майора внутрішньої служби Сергія Ткача, генерального директора проектно-будівельного підприємства “МУР” Ігоря Козловського, директора проектно-будівельного підприємства “МУР” Петра Обіхода, директора Вінницької філії ЗАТ КБ “Приватбанк” Віталія Лукашенка, директора фірми “Сова” ЛТД Романа Васкевича, керівника корпоративних проектів “Дизайн Сервіс Центр” Ігоря Трояна, комерційного директора “Сім колор” Олександра Мельника, директора міського комунального підприємства “Вінницязеленбуд” та інших.

Як підкреслив під час церемонії відкриття закладу командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Іван Руснак, відкриття після ремонту 60-го Будинку офіцерів у День визволення України від фашистських загарбників стало можливим завдяки плідній співпраці з державними, громадськими та комерційними установами і закладами.

- Спільними зусиллями нам вдалося відновити цей Будинок офіцерів, вдихнути в нього нове життя. Глибоко символічно, що ми відзначаємо 65-ту річницю визволення України в стінах цього історичного приміщення – Будинку офіцерів, який побудований та введений в експлуатацію у 1940 році – напередодні Великої Вітчизняної війни. Ці стіни пам’ятають і руйнування в період окупації, і переможні залпи воїнів-визволителів, і сотні зустрічей ветеранів фронтовиків з молодшим поколінням захисників Вітчизни, – наголосив генерал-полковник Іван Руснак.
Необхідно зазначити, що сьогодні у Будинку офіцерів Повітряних Сил Збройних Сил України працюють різноманітні гуртки, спілки та художні самодіяльні колективи. Серед них школи бального танцю “Натхнення”, естрадного танцю “Калейдоскоп”, ансамбль народного танцю “Вінничанка”.

Усі охочі вінничани також відвідують курси англійської мови, курси крою, шиття та моделювання одягу, курси масажу і перукарів. Продовжує діяти міський хор ветеранів війни та праці імені Родіона Скалецького. В цьому році розпочав свою роботу танцювальний клуб “Шарм-С”. Триває набір в студію вокалу та класичної гітари.

А у 2010 році на базі Будинку офіцерів планується відкрити Центр підготовки та всебічного розвитку дитини, починаючи з дошкільного віку.


джерело: Вінницька обласна державна адміністрація

 Звертань: 1259
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства