Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
26.10.2009 : Киев
Перший зареєстрований кандидат у президенти - вінничанин
Перший кандидат на посаду президента, що вже подав документи до ЦВК, виявився вінничанином. Це - юрист Олег Рябоконь, який родом із Вінниці.

Олег Рябоконь агітує за створення громадянського суспільства шляхом самоорганізації. Він подав документи у перший день реєстрації. У неділю, 25 жовтня, стане відомо, чи Центрвиборчком ухвалив рішення про реєстрацію.

Як з’ясувала «20 хвилин», Олег Рябоконь є одним із засновників юридичної фірми "Магістр & Партнери". Він неодноразово очолював рейтинг кращих юристів України. Він брав участь у захисті інтересів Україні стосовно визнання нашої держави країною з ринковою економікою, захисті національних інтересів стосовно проведення в Україні та Польщі Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році та вступу України в СОТ.

У вересні 2009 року Олег Рябоконь заявив, що він іде з юриспруденції в активне політичне та громадське життя.

- Його треба створювати шляхом самоорганізації населення. Тоді кожен громадянин країни зможе впливати на її життя та відповідати перед наступними поколіннями, - сказав він журналісту.

Довідка

Олег Рябоконь народився 17 грудня 1973 року у Вінниці. Він одружений, є двоє дітей. Закінчив інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка у 1995 році та Джоржтаунський університет у Вашингтоні (США) у 1996 році. Хобі – полювання. Улюблена книга: Джим Коллінз «Від доброго до великого. Чому одні компанії здійснюють прорив, а інші ні».


Автор:http://20minut.ua/news/160467
Винница
Павло ГОРБАНСЬКИЙ

 Звертань: 1225
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства