Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
15.10.2009 : Винница
Вінницькі гінекологи об’єдналися у боротьбі зі страшною хворобою.
14 жовтня у Вінниці за сприяння Товариства «Вінничани в Києві» відбувся тренінг для лікарів-гінекологів на тему «Вакцинопрофілактика раку шийки матки».

Презентацію проводила заступник голови Товариства «Вінничани в Києві», головний акушер-гінеколог м.Києва, заслужений лікар України Світлана Жук.

– Три роки тому я покинула Вінницю, але продовжую працювати у медичному університеті імені Пирогова, часто зустрічаюся з колегами. В рамках Товариства «Вінничани в Києві» намагаюся якомога більше заходів проводити саме у рідному місті, – каже Світлана Іванівна.

Професор пояснила, чому саме проблематика раку шийки матки стала актуальною на сьогодні.
– Рак шийки матки – це захворювання, яке з року в рік в Україні прогресує. Воно пов’язане із розповсюдженням папіломавірусної інфекції. Рак шийки матки в структурі раку шкіри вийшов на 1-ше місце, а серед жіночих статевих органів займає 2-ге місце після раку молочної залози, – говорить Світлана Жук і наводить страшну статистику: – Щохвилини у світі 6 жінок помирає від раку шийки матки. Щороку в Україні в таких містах як Вінниця виявляють 50 випадків раку цього жіночого органу. Чи це не аргументи, чому гінекологи та педіатри мають об’єднати свої зусилля для боротьби?

Відтак сучасна медицина пропонує єдиний дієвий спосіб профілактики і боротьби із захворюванням – вакцинацію. Під час тренінгу вінницьким лікарям-гінекологам була презентована детальна інформація про хворобу, світова та вітчизняна статистики щодо неї, переваги щеплення, види вакцин тощо.

Основний меседж тренінгу – не боятися переконувати пацієнток вакцинуватися, наводячи при цьому об’єктивні аргументи.

– Але сьогодні щеплення від папіломавірусної інфекції в Україні є досить проблематичним, оскільки скандали, пов’язані із дитячими вакцинами, дискредитували взагалі вакцинацію як таку. Тому ми намагаємося розумно підійти до вирішення проблеми, поступово працювати як з лікарями, так і з пацієнтками, – наголошує пані Світлана. – Сьогодні щеплення проти папіломавірусної інфекції є добровільним і проводиться коштом пацієнта, що є недешево, адже вакцина коштує 200$. Однак наразі ведеться робота стосовно того, аби ввести таке вакцинування в обов’язковий календар щеплень. Тоді усім дівчаткам у віці 13-14 років проводитиметься обов’язкове щеплення від ВПЛ. На сьогодні усі європейські країна та США проводять обов’язкову вакцинацію не тільки дівчаток, а й навіть хлопчиків.

Світлана Іванівна в ході тренінгу також поспілкувалася із журналістами, аби посередництвом ЗМІ донести до людей інформацію про загрозливу інфекцію.

 Звертань: 1239
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства